Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan gondom lenne, hogy...

Olyan gondom lenne, hogy akárhányszor veszek egy fülhallgatót olyan 1 hónapig bírja aztán egyszer csak nem szól az egyik (általában a jobb oldali) és nem kínai vacakról van szó. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel használom, de sosem bömböltetem maxon a zenét és próbálok vigyázni rá de mégis elromlik és már nagyon idegesít.

2014. márc. 19. 20:22
 1/4 anonim válasza:
hát ha nagyon összehajtod meg nem jól akkor lehetséges ,hogy megtörik a kábel és ezért nem jó... ez csak saját tapasztalat ne vedd 100%-nak!
2014. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ma már mind technikai tárgynak van élettartama! Így keresik a pénzt! Gondolj bele, ha semmi sem romolna el! Sokan meg vennék drágán, és soha többé nem kellene venni olyat! Így pedig "olcsón" eladják millióknak, aztán 1 hónap múlva vehetek a következőt! Így tartják fent a gazdaságukat!
2014. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pocahontas12 válasza:
Nálam is volt már ilyen...( 2 vel) Most maxell van 1 éve,és semmi baja nincs
2014. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én kínai "vacakot" szoktam venni, nekem nagyon is megéri a 700 Ft-ot.

Nagyon strapabíró, az első kínais 4 hónapig bírta nálam.

Minden napos zenehallgatás max hangerőn. 24 órából 7-8 órát hallgattam zenét, 1-2 órát néztem filmet (nyáron), és bírta. Akárhogy hajtogattam össze, bírta. Csak sajnos egy idő után kicsúszott belőle a drót vagymi (vezeték vagy kábel vagy nemtudom)és így kellett vennem másikat. De ez is "kínai vacak", mégis imádom.

2015. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!