Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hordozható hangtechnika...

Hordozható hangtechnika készitése, vagy 2. 0 akkumulátorol?

Figyelt kérdés

Szoktam odakint a határban,vagy a faházban zenét hallgatni viszont a telefonomról nem a legnagyobb élmény. Van itthon egy hangszoróm ahhoz kéne egy aksi meg egy erősitő(autohif) például vagy gondoltam arra hogy veszek egy 2.0-át vagy 2.1 hangszorot és azt rákötöm egy akkumulátora?


Például ez elmegy egy 12 voltos aksin?

[link]



#Genius #hangszoró épitése
2014. márc. 20. 14:27
 1/2 Tengor ***** válasza:

Az ilyen hangszórók általában váltóáramot használnak. Az akkumulátor egyenáramot tárol. A kettőnek passzolnia kell, így ha ehhez a megoldáshoz ragaszkodsz, akkor egy kisebb néhány 10 W-os inverterbe is be kell ruháznod.

Talán költséghatékonyabb megoldás egy USB-s hangszóró és egy szivargyújtó-USB átalakító. Persze ennek a hangminősége elmarad a hagyományos hangszórókétól.

2014. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nekem lényegében valami olcsó megoldás kéne! :)

Ami azért élvezhető hangot is eredményez! :)

2014. márc. 20. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!