Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Canon F-7155G típusú...

Van egy Canon F-7155G típusú számológépem, hogy tudok nem tizes alapú logaritmust beírni?

Figyelt kérdés
Elvileg a log alatt, ami ugye tizes alapú, egy másik funkcióval elérhető lenne nem tizes alapú is. Tehát log"kis"a b . ha megnyomom ezt hozza ki:log ( . Es utana mar minden lehetseges modon beirtam a szamokat, de nem mukodik. Nem tudom hogy kell, az útmutató sem írta. Segítene valaki?

2014. márc. 22. 18:17
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem keress rá a használati utasításra. Én amúgy nem lennék ennyire lusta, alkalmaznám a megtanult azonosságokat.
2014. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt már elolvastam és nincs benne semmi ilyesmi. Persze, csak ha már van rajta ilyen funkció nem lenne rossz használni.. mivel érettségi előtt állok, ott az is segítség lenne.
2014. márc. 25. 19:22
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
96%
Szerintem a zárójelben az alapot és az arguentumot kell sorban, vesszővel elválasztva megadni, majd lezárni.
2014. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Miski Ferenc válasza:
100%
@Tom Benko Köszönöm a segítséget. Nagyon régóta kerestem, hogy hogy tudnám ezt alkalmazni.
2017. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!