Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Normalis ha a Samsung Galaxy...

Normalis ha a Samsung Galaxy tab3 mam karacsonykor vasarolt kb 5 perc alatt elvedszit a akku toltottsegebol 4%ot es hogy 6 ora alatt 50%-t tolt?

Figyelt kérdés

#akkumlatorv
2014. márc. 26. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
samsungnál normális. tesóm és muterom galaxy s3-a is ilyesmit művel
2014. márc. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Madve ***** válasza:

Esetleg home gomb hosszan nyomva tart, és az összes utolsó program kilögdös jobbra vagy balra, ez bezárja azt amelyik még a háttérben futhat. Érdemes átnézni a futó programok listáját is, és kilőni ami nem kell, esetleg store-ból letölteni egy appkillert. Ha home gombbal lépsz ki az alkalmazásokból, akkor azt felejtsd el, csak az iphone-ál működik, androidnál csak háttérbe rak, szóval vissza gombbal, vagy a fent leírt módon lődd ki őket.

Samsungok tényleg lassan töltenek (s4 már gyorsabb), de 6-8 óra alatt már teljes töltésnek kellene lennie 50% helyett. Szerintem túl sok dolog fut a háttérben...

2014. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem nem normális! Most szeretnék venni egy Samsung Galaxy Tab3 7-est (wifi verzió). uncsi tesómék teljesen Samsungosak! (Samsung TV, tablet, telefon! Minden!) És elég gyakran csinálja azt hogy home gombbal lép ki! És persze mikor utoljára voltam nálluk akkor végig töltötte a tabját! Szóval ,,normális''! A Samsungnál! Bár a barátomnak Samsung Galaxy Mini 2-je van de az 1-2 óra alatt feltöltődik! :(
2014. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!