Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az invitelnél van vezetékes...

Ha az invitelnél van vezetékes telefon előfizetésem és veszek egy faxos készüléket akkor kell valami szolgáltatást vagy másik telefonszámot igényelnem hogy tudjak faxolni és tudjam fogadni a faxokat?

Figyelt kérdés
a másik telefonszámot azért írtam mert többhelyen pl cégeknél külön fax szám van a telefonszám mellett...

2014. márc. 28. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell külön telefonszám. Viszont digitális telefonvonalon nem megy a fax. A cégeknek azért van külön vonaluk, mert a nélkül soha nem tudnának beszélni. Ugyanis a fax megszakítja a beszédsávot, amikor megy.
2014. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én nem tudom milyen vonalunk van... sima alap ADSL net jön rajta meg telefon... hagyományos rézhuzalos kábelen jön... hogy digitális-e vagy analóg sajnos nem tudom...
2014. márc. 28. 21:57
 3/4 A kérdező kommentje:
multifunkciós nyomtatót szeretnék majd venni ami tud faxolni is és ezért tettem ki a kérdést
2014. márc. 28. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Legjobb, ha az invitel ügyfélszolgálatát hívod fel, akkor megnézik a gépükön, hogy nálad mi van beszerelve, és ha elmondod, mit szeretnél, konkrét, személyedre szabott választ kapsz.

Nagyon rendesek, én még bármikor, bármilyen ügyben hívtam őket, mindig korrekt és pontos válaszokat kaptam tőlük.

2020. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!