Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni a RET-ben egy...

Szeretnék venni a RET-ben egy ilyen erősítőt (link a leírásban). Ez most az egész erősítő vagy csak az a kis chip ami kell hozzá?

Figyelt kérdés
[link] Aspx? Pageid=8&code=38-01-69&mfnb=2
2014. márc. 29. 18:16
 1/8 Tengor ***** válasza:

Szerinted?

[link]

[link]

2014. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na most komolyan
2014. márc. 29. 18:45
 3/8 Tengor ***** válasza:

Ennél komolyabban mit szeretnél? Elküldtem a katalógus megfelelő oldalát és a chip adatlapját.

Ez egy erősítő. Nem olyan erősítő, amit a kocsiba pakolnak, hogy jobban dübörögjön, hanem elektronikai erősítő.

Ebből és még néhány (száz) alkatrészből lehet építeni autós erősítőt.

2014. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A kérdésemre még mindig nem kaptam választ :(
2014. márc. 29. 18:51
 5/8 Tengor ***** válasza:
Egyszerűsítem: neked erre nincs szükséged, mert nem fogod tudni semmire használni.
2014. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűsítek: Te ritka hülye vagy, mert egy sima kérdésre, amire egy egyszavas választ lehetne adni, nem tudsz válaszolni, hanem a hülye autós erősítőkről kezdesz beszélni meg idedobsz nekem linkeket. Sőt, egyszer azt mondod chip, egyszer meg azt hogy erősítő. És a kettő ugyebár nem ugyanaz, az erősítő az a chip és még hozzá rezisztorok, kondenzátorok, stb., a chip meg ugye csak chip.
2014. márc. 29. 19:11
 7/8 Tengor ***** válasza:

Nyah lássuk csak:

Erősítő: [link]

Chip: [link]

Amint ezeket áttanulmányoztad fogalmazd át újra az utolsó hozzászólásodat!

2014. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez egy vég fok ic, ennyi
2014. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!