Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitális tükörreflexes...

Milyen digitális tükörreflexes gépet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Középkategóriás canon vagy nikon. Sportfotózásra használnám, szóval magas ISOnál is szeretnék jó képeket csinálni, illetve a több autofókusz mező is jól jönne. Live view sem utolsó. Használtan szánnék a vázra 100-120 ezer forintot. A válaszokat köszönöm előre is

2014. márc. 30. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért ez esélytelen. Amit leírtál, arra kb. az 5D Mark III ami nagyjából alkalmas, 700e Ft csak a váz. Ha kicsit kompromisszumokat kötsz, akkor 7D mondjuk 200-250e Ft körül használtan. Mellesleg egyik sem pótolja, hogy tudj fényképezni és érts hozzá. A kérdésedből amúgy én azt szűröm le, hogy nem vagy teljesen kezdő, ebben az olvasatban viszont fura, hogy itt kérdezel és nem tudod, hogy mit vásárolj. Azért hajrá!
2014. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azóta találtam, nem akarok én csúcsprofit, sem felső középkategóriát. 1-5 éve fotózom DSLR-rel, csak mostanában nem giazán követem a piacot. De a kérdés kiírása óta találtam két igazán jó gépet:canon 700d és a 60d-t. Utóbbi szimpatikusabb, bár előbbi újabb technológia. Külföldről 140ezer a váz 60dből, ami korrekt ár érte. És a felsoroltak közül mindet tudja.
2014. ápr. 2. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A vázra számoltad az ÁFA-t is? 140-ért kb. esélytelen, ráadásul a 60D nem olyan amilyet leírtál.
2014. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint 140-ért HK-ból illetve az USA-ból esetleg, viszont onnan meg ugye 27% ÁFA+1,5% VÁM.
2014. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos a vám, és a 60D olyan, csak 20al drágább. Maximum a fókuszba lehet belekötni
2014. ápr. 3. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
ISO 3200 felett halott ügy és ekkora értékre én nem próbálnám meg eljátszani a 10USD GIFT kategóriájú játékot mert ha eltűnik akkor elég nagyot buksz, de ha nem tűnik el még akkor is megfoghatják és kifizettethetik rá a vámot+áfát (a szállításra is). Ha nincs ismerős aki behozza neked HK-ból vagy az USA-ból akkor borítékolható a vám.
2014. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!