Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tableten lehet használni,...

Fúróferkó kérdése:

Tableten lehet használni, (táblázatot írni, módosítani, egyszerűbb függvényeket ) asztali gépen már megszerkesztett excell filet,?

Figyelt kérdés

Egyáltalán az asztali gépről valami usb kábelon át lehet programokat áttölteni?Addig nem merek vásárlásba kezdeni,amíg nem világos minden:Melyik tabletet célszerű megvenni,hogyan kell programokat telepíteni,mi kell ahhoz,hogy internetet lehessen rajta böngészni stb.

Kérem röviden ,(vagy hosszan)írja le valaki,hogy kell nekiállni használni egy ilyen kütyüt!


2014. ápr. 2. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet

lehet

vagy SIM kártyával, vagy WIFIn keresztül

2014. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz,hogy ilyen gyorsan ,sőt 2 szóban megpróbálsz segíteni,tudom mi az wifi,a SIM kártyáról nekem most még csak a telefon jut eszembe.

De mint mondtam ,mindenféle bevezető magyarázat elolvasására van időm.

Milyen tipus amit célszerű megvennem,ha megvettem ,mia z amit el kell végezni ,beállítások,program telepítések,Mi kell az internetezéshez ,otthon,az utcán stb.

2014. ápr. 2. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:

nem igazán foglalkozom a tabletekkel, nekem egy Galaxy tab 10.1 van és

- telepítve volt rá vásárláskor böngésző

- telepítve volt rá vásárláskor doc, xls, pdf szerkesztő progi (nevük mindegy, mert sok féle van)

- telepítve volt levelező

- szóval új korukban ezek fel vannak készítve használatra, és bármelyik típus :)


- SIM-kártyát tudjon fogadni (és persze előfizetés kell neked ahhoz) amivel bárhol netezhetsz, levelezhetsz, de ha wifi közelben vagy és tudsz rá csatlakozni, akkor kímélheted a sim előfizetésed


- szgéppel összekapcsolhatók, és adatokat tudsz cserélni rajt


- programokat telepíteni netről, vagy Google playről ingyen, vagy fizetősen akár


megveszed, elkezdesz ismerkedni vele, és észre sem veszed már mindent tudsz róla, ami kell a használathoz ... mondjuk én olyan 7, 8 colos apróságot nem akartam, de ez a 10.1-es kellemes méretű

2014. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez már a kis agyamhoz bőségesebb ismertetés volt.Tehát ha jól értem 10"-nál kisebb méretű az nem jó választás?
2014. ápr. 2. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
NEKEM nem :) ... meg kell gondolnod, hogy mire használnád, és milyen jó a szemed ... na, de tényleg, 10-nél kisebb azért nem az igazi
2014. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!