Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell feltölteni az mp4...

Hogy kell feltölteni az mp4 lejátszót? Gőzöm sincs. Ma vettem, és nem tudom hogy kell feltölteni Lítiumos akku van benne, my audio márkájú, tartozékok fülhallgató és USB kábel. Az USB kábellel kell tölteni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 19:41
 1/4 anonim válasza:
100%
igen, az usb kábellel
2009. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy rádugod a számítógépre és úgy vagy pedig kellett (volna) hogy kapj egy olyan dugót, aminek nincs kábelje csak egy usb csatlakozója, amit nyilván a konnektorba dugva tudsz tölteni.
2009. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az usb-t kell rádugni a gépedre, az tölti fel. Csak vigyázz mert nekem pl a laptop leszívja a töltését ha kikapcsolom a gépet és rajtafelejtem a mp-m. De a sima számítógépek nem csinálnak ilyet. :)
2009. dec. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.. de nagy okosságomban már rájöttem
2009. dec. 19. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!