Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A facebookom megfordította...

A facebookom megfordította magát, ami bal oldalon volt jobba került és fordítva. Hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 16:57
 1/8 anonim válasza:
Ez az új style :D Mindenkinek így van már.
2014. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sehogy.A Facebook variál.
2014. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
100%

nézegess régi hörbis /nem tudom hogy írja a nevét/ videókat.

mikor még be jött az idővonal akkor is lázadás volt és csinált egy videót amin elmondja mit kell csinálni hogy ne legyen idővonal.

megcsináltam amiket mondott és se idővonalam nem lett se nem állt át az a fészem az újra,van másik fészem is annál nem csináltam ezt,az már át is állt.

2014. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
2014. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Minek kell örökké váltogatni a stilet? Most így mennyivel jobb? nem bal, hanem jobb oldal....
2014. ápr. 2. 18:31
 6/8 weapon válasza:
választás van, át ált..most szélső jobboldali...:D
2014. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
monitor beaalitasoknal lehet a kepernyot forgatni csak akkor minden megfordul :D
2014. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CHRIS4 válasza:

Dirtboy, át fog állni.

Nekem is le volt tiltva az idővonalam, de több, mint egy hónapja átállt erre az újra. Az asszonynak csak tegnap állt át.

2014. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!