Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kapcsoljam ki az usb...

Hogyan kapcsoljam ki az usb stand by t?

Figyelt kérdés
amikor kikapcsolom a gepet az usb meg mindig megy mindig kikell kapcsoljam a tap kapcsolojatol a gepet hogy ne menjen a bios ba nem talaltam sehol semmi ien beallitast mit csinaljak ?

2014. ápr. 4. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel nem tudsz semmit kezdeni. Illetve ha megfelelő alaplapot veszel, akkor azzal megtudod oldani a problémát ... de talán ennyit nem ér.

Viszont nézd a jó oldalát: ha már minden konnektor foglalt, és valami usb cuccot akarsz tölteni, akkor nem kell bekapcsolva hagynod a géped! :D

2014. ápr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csacsi2 ***** válasza:

alvó állapotban van lehetőség a következőkre:

Eszközkezelőben ha van mód rá akkor az energiagazdálkodásnál megadhatod, hogy kikapcsolja az eszközt:

[link]

Ha nincs akkor nincs.


Az usb mindig megy ez nem kérdés. Nem tudom milyen eszközről beszélünk ,de próbáltad már a hardver biztonságos eltávolításával (tálca)?

[link]


kikapcsolt állapotban csak az alaplap (bios) ami vezérli, áramot folyamatosan biztosít az eszköznek.Asus alaplapok BIOS végrehajtása nem teszik lehetővé a megszüntetését készenléti áramellátását az USB portnak.

2014. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csacsi2 sajnalom de nem xpm van hanem windows 8.1 pro
2014. ápr. 6. 13:35
 4/9 A kérdező kommentje:
de amugy kosz a segitseget
2014. ápr. 6. 13:35
 5/9 csacsi2 ***** válasza:

windows 8.1 -ben is van eszközkezelő...

[link]

és a "A hardver biztonságos eltávolítása" -is ott kell legyen a tálcán.

Az hogy windows más verziója, attól még windows maradt!

2014. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem engedi hogy kipipaljam
2014. ápr. 6. 16:26
 7/9 csacsi2 ***** válasza:
sajnos ha az usb áramellátásáról van szó akkor nem nagyon lehet mit tenni. Nekem a Bluetooth antennám villog folyamatosan, nagyon idegesítő!Nálad kicsit másabb a helyzet... Nem lehet mit tenni, ezzel számolva az eszköz készítői máshogy is megoldhatták volna...
2014. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nalam meg a gephaz neonja vilagit
2014. ápr. 6. 17:00
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok nalam most volt egy kis at koltozkodes ( gephaz mar nem volt jo es csinaltam a gepbol all in one pc t ) es eszrevettem az alaplapon hogy van egy jumper aminel belehet alitano hogy "jmp_usb_ps2" es azt kikapcsoltam es mar nem megy :) vegre amugy nagyon veletlenul vettem eszre ... de szerencsem volt :) szoval problema megoldva :)
2014. ápr. 25. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!