Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri használt laptop töltőt...

Megéri használt laptop töltőt venni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy rendeljek-e használt laptop töltőt, nem tudom, hogy a használt meddig bírja még, most vegyek újonnan inkább vagy megéri a használt is?
2014. ápr. 7. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A félvezetős dolgokban az a jó, hogy alapvetően nem mennek tönkre.

No jó, néha leejti őket az ember, de többnyire az elavulás miatt dobja ki a gazdájuk őket.

MAgyarán egy használt töltő épp olyan jó, mint az új.

Csak nem értettem pontosan, mi a problémád. Ha a jelenlegid jó, akkor ne foglalkozz ilyen dolgokkal.

2014. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem jó a jelenlegi töltőm, akkor nem vennék újat. :D Kicsit használtan vettem a laptopot a töltővel együtt, de nekem a tápegységgel lett gond, szerintem ott leéghetett valami, mert gyakran forrósodott.
2014. ápr. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!