Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a Hyundai...

Miért csinálja ezt a Hyundai A9325 típusú dig. Fényképezőm?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem, szóval még annyira nem értek hozzá.A gyári elemmel(Duracell) fényképeztem párat, aztán az lemerült.


Találtam itthol 2 elemet, azt beletettem, de csak 3 képet tudtam vele készíteni, mert azt írta ki h. lemerült az elem,pedig nem merült le, még 3 egység volt rajta.Megpróbáltam bekapcsolni, és már be sem kapcsolódott azzal az elemmel(Eveready, sima elem)Kb ilyen:

[link]


Aztán gondoltam azért, mert nem tartós elem.Beleraktam 2 Energizer elemet,de ezzel is azt művelte, mint z előző elemmel.Azt hittem, hogy a gép romlott el, Erre visszaraktam a Duracellt(gyári dobozában ez volt), azzal meg simán bekapcsolódott...pff Csakhát az már nagyon gyenge, mert sok képet készítettem vele.Mi lehet a baj?


U.I:Nem kell lehurrogni, hogy milyen h*lye vagyok!>>>Az ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi, mint mondtam: Nemrég vettem a gépet, szóval még "kezdő" vagyok.


U.I.2:Válaszotokat előre is köszönöm!


2009. dec. 20. 11:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Nah most néztem még 1x...mostmár bekapcsolódott az Energizer elemekkel.De miért csinálta mindezt?
2009. dec. 20. 11:30
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elemmel minden fényképezőgép ezt csinálja, megoldás az hogy venni kell akkut meg töltőt.

2009. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
érdekes, itt már ugyanezt írták más típusú fényképezőgépekkel is. Lehet, hogy nagy kapacitású újratölthető elemet kéne bele venni, mert nem bírja a gép a normál elemet?
2009. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fényképező menüjében lehet állítani, hogy alkáli elemről vagy tölthető NiMh akkuról üzemelteted. Ennek megfelelően figyeli az áramforrás töltöttségét, és kapcsol ki vagy figyelmeztet a lemerülésre.

És lehet kapni speciális fényképezőbe való akkut (aminek nagyobb az áram leadási képessége vagyis a belső ellenállása) mert a fényképezők általában nagyobb áramot igényelnek mint egy telefon vagy MP3 lejátszó.

2009. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!