Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a hajvágó...

Mi lehet a baja a hajvágó gépemnek?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy rokontól egy kissé régi(kb. 20 éves) hajvágó gépet, tudom, hogy elég régi, de ő azt mondta, hogy kb. 5-ször volt max. használva. Gondoltam semmi baja nem lehet ezért kipróbáltam magamnak levágni oldalt és hátul, hát ne is mondjam milyen szörnyű lett, hajvágás közben meg még a hajamat is húzta-tépte.(el is kellett utána mennem fodrászhoz..)A hajamban oldalt lettek ilyen kisebb-nagyobb lyukak. Nem tudom ez mitől lehet. Volt a dobozban egy kis olaj, azzal utána megolajoztam, mert gondoltam be van ragadva az éle. És kitakarítottam kicsit. De ezek után nem nagyon merem használni magamon...

Itt egy kép róla: [link] így néz ki az enyém is.



2014. ápr. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki nyugodtan. Már nincs neki éle.
2014. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van baja, de nem a gepnek, hanem a hasznalonak, nem is kicsi.


mindenfele tisztitas/olajozas nelkul, csak ugy nekiengedted a hajadnak? es ha utoljara ruhos kutyat nyirtak vele...?

2014. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már nem azért, de eddig még sosem volt hajvágó gépem és nem tudtam, hogy mire való az az olaj a dobozban, és senki sem tájékoztatott róla, hogy meg kellene olajozni...

De akkor ezek után jónak kell, hogy legyen?

És abból az olajból mennyit kell rátenni?

2014. ápr. 18. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Az oldalán nincs egy csavar, amivel tudod állítgatni? Az enyémen van, elállítva csak gyepálja a pofámat :) Meg az a kar is előre-hátra tolja a kombájn részét.
2014. ápr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Van az oldalán csavar,de azt merre kellene csavarnom?

És annak a karnak hogyan kellene állnia?

2014. ápr. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!