Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Analóg dátumkijelzős óra,...

Analóg dátumkijelzős óra, honnan tudja, hogy éppen melyik hónap van? Vagyis honnan tudja, hogy éppen 31-ig,30-ig, vagy csak 28-ig kell számolnia?

Figyelt kérdés
Vagy minden hónapban lehet beállítgatni? Az elég gáz lenne! :S
2009. dec. 22. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan nem tudja, be kell állítani. Az enyém legalábbis, ami nem olcsó (Helvetia) minden hónapban 31et számol.
2009. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Be kell állítani... Vagy ha van sok pénzed, akkor 10 milliótól már lehet kapni olyan holdfázisos analógokat amiket csak egyszer kell beállítani :)
2009. dec. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Évente 5-ször kell rajta tekerni egyet, nem olyan vészes! :) Pont szombaton tekertem előrébb egy nappal az enyém. (elmaradt a novemberi állítás :D)
2009. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért erre a 21. században kitalálhatnának már valamit az analógoknál is. Ugyan nem százezres volt az óra, csak néhány tízezres.

Na mindegy... akkor állítgatom.

2009. dec. 22. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Kivan találva.Nekem Casio van,34000 volt és nem kell állítgatni.Sőt még zónaidő is van benne,teljesen analóg.
2009. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is Casio van, hasonló árba került. Csak nekem a klasszikus stílusú órák jobban tetszenek, mint a digitális hiper-szuper csodák.
2009. dec. 23. 08:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, most olvasom, hogy az is analóg. Mindegy... végülis ennél szebb órát úgysem találtam volna, mint amim van. Tényleg olyan mint egy ékszer. Inkább állítgatok egy szép órát, mint nézem a zónaidőt is egy (nekem) kevésbé tetszőn. :)
2009. dec. 23. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem nézegetem a zónaidőt.Csak azért írtam,hogy mi tud,mert azt hittétek a mai analóg órák annyival tudnak többet mint száz évvel ezelőtt,hogy nem kell felhúzni őket.
2009. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!