Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A gépembe egy NVIDIA GeForce2...

A gépembe egy NVIDIA GeForce2 MX/MX 400 (Microsoft Corporation) videókártya van. Milyen játékok futnak el ezen?

Figyelt kérdés

A gépem elvileg elég gyenge. Nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, csak hellyel-közzel. Egy Intel(R) Celeron(R) CPU 2.53GHz-s processzor megy a gépbe és 1 GB RAM van benne. Ezen kívül 2 winchester.


A Sims 2-t elviszi az összes kiegészítőjével, nem akadozik, meg semmi, de egy Minecraftot már nem. Van egy olyan érzésem, hogy a Sims-et előbb-utóbb úgyis megunom, és most nagyon rá vagyok kattanva a Minecraft-ra, a Call of Duty-ra, a Battlefieldre, illetve az ezekhez hasonló játékokra.

Keresgéltem a neten rengeteget, de nem találtam olyan játékot, ami ezen a gépen futna.

Már egy frissítést is letöltöttem a videókártyához, de ahhoz meg elvileg nem támogatott az XP, tehát nem tudom mitévő legyek. Segítsetek, kérlek, nagyon megköszönném! :)



2014. ápr. 20. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy majd' 15 éves architektúra, csak DirectX7-et támogat hardveresen. 10 évvel ezelőtti címekkel még lehet esélyed (pl Half-Life2, Call of Duty 1-2).
2014. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Hogy vagy nagyon rákkattanva, ha nem is megy a gépeden?
2014. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Deggial úgy, hogy nővéremmel játszottunk tegnap ezekkel a játékokkal. Minecraft alapból érdekel, mivel nézem Szefi videóit is és a Herbyét is. a COD-al meg még régen játszottam uncsiméknál. :)
2014. ápr. 20. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akor játszd tovább a nővéreddel!
2014. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak képletesen a nővérem. Legjobb barátnőm amúgy, és ebből meg adódik, hogy nem sokat vagyunk úgy együtt, mint tegnap.
2014. ápr. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!