Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem nyomtat normálisan...

Miért nem nyomtat normálisan a nyomtatóm?

Figyelt kérdés

A nyomtatóm: Epson DX 4450.

Új patronokat vettem bele (a megszokott világoskék, rózsaszín, sárga és fekete). Rendesen beleraktam, bepattintottam, helyére ment. Viszont ez a tintapakk kicsikét másabb típusú, mint ami eddig volt benne. Most rendesen nyomtatna, úgy viselkedik, ahogy eddig rendesen szokott, ám a kép amit kiad nagyon halvány, zöldes, kékes. Szöveg nyomtatásakor pedig üreset nyomtat. Hogy csináljam meg, hogy rendesen nyomtasson? Nagyon fontos lenne!!!



2014. ápr. 23. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete patron hibás, vagy beszáradt a fúvókája. Ha megéri neked, vidd el egy szerelőhöz, mert ezt házilag lehetetlen helyrehozni.
2014. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vagy nem inkább kalibrálni kéne valahogy??? Állítólag jónak kéne lennie, a festék pedig rendesen folyik, ahogyan kell, friss, ma vettem. :(
2014. ápr. 23. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!