Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert nem megy az Avast es...

Miert nem megy az Avast es egyebb antivirus?

Figyelt kérdés
Nem engedi feltelepiteni Avast Antivirust [Esetet is probaltam meg AVG-t is de nem engedi] nem tudom mi a probléma! [link]
2014. ápr. 25. 21:25
 1/5 belapus ***** válasza:

Esetleg fut a Malwarebytes ?

Az Avast fórumán is van egy ilyen kérdés, és ott az volt a megoldás, hogy a telepítés idejére ki lett kapcsolva a Malwarebytes valós idejű védelme.

2014. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elképzelhető, hogy vírus garázdálkodik a gépeden!

(próbáld meg telepíteni csökkentett módban indított Windows-on!) ha úgy sem megy, futtass le egy on-line víruskeresést, irtást!

pl. ezekkell az ingyenesekkel:

[link]

vagy:

[link]

2014. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat , de nem igazan ertem: a Malwarebytes-t nem igazan tudom hol talalom hogy kikapcsolhassam, nincs virus a gepemen megneztem online viruskeresovel fertozott fajl 0 , hogy tudom a windowsot csokentet modban inditani kerlek magyarazatok el mar egy hete virusolo nelkul vagyok es nem tudok semit csinalni neki avast kelene nekem.Koszonom elore is.
2014. ápr. 28. 17:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nem kattintok ra es nem toltom ki nem kel fizesek, Malwarebytes-em van avast nem mukodik

[link]

2014. jún. 5. 18:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Eset antivirusom volt majd mikor lejart nem tudtam meghoszabitani , en is az avastot szeretem es gondoltam akkor kicserelem avastra de nem megy igy a malwarebytest tetem ami nem eszlelt semi trojait, tovabb egyeb megoldas?
2014. jún. 5. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!