Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik felhőszolgáltatás a...

Nem Tomka kérdése:

Melyik felhőszolgáltatás a legjobb? A Google Drive, a SkiDrive vagy a Dropbox?

Figyelt kérdés
Hazsnálhatóság és ár alapján?

2014. ápr. 27. 15:37
 1/4 Tengor ***** válasza:

SkyDrive-ot nem ismerem, de mivel az MS üzemeltetni nem is valószínű, hogy fogom használni.

A Drive több tárhelyet ad kiindulásként és van on-line dokumentum szerkesztője. Ellenben linuxhoz (tudtommal) nincs klinese még mindig.

Dropbox-ban meghívókkal lehet növelni a tárhelyet, de csak lassan lehet elérni a Drive szintjét. Nagyon jó kliens van hozzá minden platformra.

2014. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Google Drive.

Legnagyobb ingyenes tárhely, a fizetős tárhelyek is itt a legolcsóbbak, van desktop kliens Windowsra és Macre, ahogy előző is írta online dokumentumszerkesztő, egy ideje már itt is van auto backup a fotóknak, és még jobb is, mint Dropbox-nál, hisz itt van automatikus képjavítás, ami elég jó minőséget szokott eredményezni, ha mégsem tetszik akkor ki is lehet kapcsolni, vagy manuálisan átállítgatni mindent (lényegében egy online Snapseed, és tényleg az, hisz a Google megvette a Snapseed-et, pont az miatt, hogy ezt kivitelezhesse), Google fiókja már szinte mindenkinek van, és jól integrálva van más Google szolgáltatásokba is a Drive.


Dropboxnak nincs egyetlen előnye sem, az sem rossz, de kevesebbet tud, mint a Google Drive.


Skydrive-ról nem nagyon tudok semmit sem mondani, nem vagyok nagy rajongója a Microsoft-os dolgoknak.

2014. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Am. köszi mindenkinek! Akkor lehet, hogy még iPaden (arra akartam kb. az egészet) megveszem a 25 GB-ot.

Még1szer kösz!

2014. máj. 3. 22:00
 4/4 anonim válasza:
A Google Drive teljesen megbízhatatlan már egy ideje. Hol megy, hol nem, holott elég fontos adatokat tárolnék rajta, amire mindig szükségem lenne. Többször megszívatott már. Viszont tényleg nagy előnye az online dokumentum szerkesztés, ezért is választottam ezt.
2014. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!