Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem fogadja el, az...

Miért nem fogadja el, az egyébként helyesen beírt, érvényes e-mail címemet a facebook bejelentkezésnél? Miért írja, hogy nem tartozik egyetlen fiókhoz sem?

Figyelt kérdés
Számtalan más esetben meg elfogadja ugyanazt.Ellenőríztem,nem volt elütés.

2014. ápr. 28. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd!

Ha tetszik, ha nem akkor is hibásan írod be vagy a nevet, vagy a jelszót. Egy gép nem téved...

2014. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gép nem,de te tévedsz ! Nem fogod elhinni: a betűket,írásjeleket ismerem miután ötször kiírtamhogy ezaz e-mail cím nem tartozik egy fiókhoz sem,nagyítóval,ötvenszer átnézve írtam ,mégsem fogadta el. Végül kiírta,idegen belépést észleltek,tegyem biztonságossá a fiókot. Lecseréltem az e-mailt is,a jelszót is,azóta minden alkalommal elfogadja.Tehát szándékos volt,azt akarták,hogy cseréljem le az e-mailt!
2014. máj. 1. 20:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Most vannak elütések,nem néztem ,olvastam vissza.Bocs!
2014. máj. 1. 20:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Újra ugyanaz a helyzet ! Száz százalék,hogy nem ütöttem el,mégsem enged belépni,csak ha küld a telefonomra egy kódot,azt kell beütnöm. Bocsánat,de nem vagyok hülye,meg tudom nézni,hogy elütöttem -e ! Nincs elütés !
2014. júl. 24. 21:13
 5/7 A kérdező kommentje:
A facebook magyarországi kezelőitől várom a választ,vagy írják meg miyen módon tudom felvenni velük a kapcsolatot ?!
2014. júl. 30. 08:11
 6/7 anonim válasza:
Miért nem fogadja el a megerősítéses e-mail címem?Azt már be sem kell ütni automatic kiírja csak rákoppintok.És,azt már nemfogadja el.Pedig azt ők írták be,mert géppelt.Nemtudom az e-mail címem megerősíteni.Akkor mégiscsak igaza van a kérdezőnek,valami nem stimmel.De,ha minden jól van írva és a megerősítés e-mail címet ők adták meg és azt amit én is már előtte be írtam,akkor ki is téved??
2022. nov. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Újjabban nekem is azt írja ki,hogy kell az e-mail cím megerősítés de ők autómatikusan már írják is be és a jelszót is pedig még oda sem értem.Úgyhogy igaza van annak aki azt írta,valami nem stimmel ottNekem már kb ha jól emlékszem pár hónapja ezt csinálja
2023. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!