Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemistának milyen Notebook...

Egyetemistának milyen Notebookot érdemes vennie?

Figyelt kérdés
Notebook vásárlását tervezem...egyetemre mennék...15.6 os kijelzőnél KISEBBET szeretnék köszönöm

2014. máj. 1. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem mindegy? mindegyik notebook jó netezésre filmnézésre...
2014. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora a kereted és mire akarod használni
2014. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. nemértetted a kérdést...Egyetemista...minden ami az egyetemmel jár...jegyzetelés meg nem tudom nem nekem kell de pl egy esszé megírása vagy stb...szóval erős és gyors gép..amit írtzam az csak a plussz...


2. 200E-350ig...de 300 fölött csak akkor,ha az olyan hiperszuper és megéri:Döszööm

2014. máj. 3. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen programokat használnak egyetemen, de ez attól is függ hogy milyen szakra jár az illető.

Szerintem Lenovo B590 megfelelő lesz, hdd helyett egy 128 gigás ssdvel !

2014. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a gond,hogy nekem 15'6colnál kisebb kijelzőset kéne találnom:/
2014. máj. 4. 20:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy esszét megírni vagy jegyzetelni ugyanúgy tudsz egy 100.000 notebookon. Ráteszed az office csomagot a notebookra és kész!
2014. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na jó emberek....nem a kioktataást értem és a véleményadást...ÉN tudom hogy mire kell és nem ti..amjd én eldöntöm ,hogy mennyit miért és miképp szánok rá jó?köszönöm. nem érek több választ
2014. máj. 11. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Lenovo Yoga :) Mindenfajta procival és grafikus kártyával is amire csak szükséged van, kihajtható is mint egy táblagép :)
2018. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!