Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fűnyírógép kedvezményes...

Fűnyírógép kedvezményes vásárlását?

Figyelt kérdés

Szóval valaki nem tudna bárhol is olyat, hogy csatlakozós fűnyíró gép és nem "fűtárolósat", kedvezményesen!

Az a baj, beírom a keresőbe és akkor egyfolytában, hogy "Olcsóbbat.hu...." ad ki, én olyat akarok, hogy x vásárolva és még egyet vagy kettőt kapok!


2014. máj. 3. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

"én olyat akarok, hogy x vásárolva és még egyet vagy kettőt kapok!"


Akard erősen és meg lesz az!

:D


Persze én egy műveletlen tuskó vagyok, de még soha, sehol nem láttam olyan akciót, amikor gépeket adtak el "egyet fizet kettőt vihet" akcióban! Zokniból igen, de fűnyíróból sosem!

Persze kamu 50%-os árengedményt már láttam.


Szerintem írj a tékozló homárra, hátha felfigyel rá az egyik multi, és csinálnak a kedvedért ilyen akciót!

XD

2014. máj. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"még egyet vagy kettőt kapok!"


Egyet fizet, hármat vihet!


Pedig van ilyen, mikor megvettem a Stihl fűkaszát, másnap a boltos kihozta a többi két gépet is, mert éppen akció volt, csak nem vettem észre.

2014. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hellóka!


Nagyon köszöntem a válaszodat!

Azt esetleg visszaemlékezni, hol vásárolhattad??



Kösszi

2014. máj. 10. 02:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Zoligyerek ironizált, ha érted...
2014. máj. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz ennyire naív :)
2014. máj. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!