Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a film címe? Van egy film...

Mi a film címe? Van egy film ami igaz történet alapján készült. Egy lányról szól aki megy át a kukorica földön és elszórja a könyveit es egy lapot fölkap a szél és egy pasas kapja el.

Figyelt kérdés
Es vissza adja neki a lapot majd mondja a lánynak, hogy épített egy föld alatti bunkert amit meg akar neki mutatni, de a lány vissza utasítja, aztán még is bele egyezik majd miután lemennek a bunkerbe ott megpróbál elmenekülni a lány de a pasas vissza rántja és meggyilkoja majd össze darabolja és egy széfbe rakja a testét. A végén fölsorolja a csaj, hogy kiket ölt meg a férfi.

2014. máj. 3. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Néznél inkább Tom és Jerryt az ilyen szar helyett.
2014. máj. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked nem mind1, hogy mit nézek? Szerintem rendesen megkérdeztem és nem ilyen választ vártam! Ha pedig nem tudod a választ akkor ne szólalj meg! Tudod, erre mondják a
2014. máj. 3. 23:51
 3/7 A kérdező kommentje:
*erre mondják: ha csöndbe maradtál volna, bölcsebb maradtál volna! :)
2014. máj. 3. 23:52
 4/7 anonim válasza:
100%
Komfortos mennyország :)
2014. máj. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bár az összedarabolas nem remlik de mar eleg régen lattam szóval lehet, hogy tévedek
2014. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
IGEEEN!!!! Ez az! Nagyon szèpen köszönöm :D
2014. máj. 11. 08:20
 7/7 anonim válasza:
Szívesen:)
2014. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!