Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha a fb-n letiltok valakit,...

Ha a fb-n letiltok valakit, attól én még megnézhetem az idővonalát ha rákeresek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 18:26
 1/4 anonim válasza:
nem.
2014. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nézheted meg, olyanok lesztek egymás számára, mint ha egyikőtök se lenne fönt facebook-on. De a tiltást le tudod venni az adott személyről, bármikor.
2014. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy vissza lehet vonni a tiltást.Csak szimplán viszonozni szerettem volna azt a szemétséget,amit kaptam
2014. máj. 6. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ááá ne menj bele ilyenekbe... A facebook egy gonosz dolog. A facebook-on való arcoskodás, oda-vissza csapkodás nagyon gyerekes dolog. Engem is kirakott az exem 3 hónapja, és bizonyos képekkel amiket rá egy hétre felrakott, a földig, porba alázott vele (nem én szerepeltem a képeken csak erős utalás volt arra, hogy mire/mikre cserélt...). Nagyon megharagudtam rá miatta, bennem is volt bosszúvágy, de le kell küzdeni, nem ér annyit az egész, te attól leszel különb ember tőle, hogy nem basztatod, nem reagálsz rá, max. privátban neki kifejted a véleményed annak, akitől sérelem ért. Ne süllyedj le az ő szintjére. Azzal tudod a legjobban visszaadni, ha nem reagálsz rá.
2014. máj. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!