Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sony Ericsson telefonon a...

Sony Ericsson telefonon a YouTube menüpont az internetes? Mármint a használatáért fizetni kell?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát hogy ne lenne internetes....Ó nem rávan telepítve az összes YouTube Videó ami fentvan a neten és ingyen rakják rá mndig... Hol élsz te? --_--
2009. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem kell fizetni érte, egyébként youtube kliens a neve... Megkérdezhetem milyen telefonod van, mert youtube klienseset akarok most venni, és kéne pár tipp...? köszi, és remélem segíthettem
2009. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs külön mobilinternet előfizetésed a telefonon, akkor fizetni kell az adatforgalom díját.
2009. dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hogy internetes-e? Nem, szerintem füstöltkolbászos.. :)

Persze hogy internetes, ha pedig nem Wi-Fi-n keresztül csatlakozol, akkor perkálnod is kell.

2009. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
iphone-on sem kell fizetni érte
2009. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De igen kell iPhoneon is fizetni, csak az adatforgalom általában benne van a havidíjban, vagy WiFin keresztül csatlakozik az internetre. Akkor valóban nem kell.
2009. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
iPhone-t az emberek nagy reszek ikon csomaggal veszi, ami tartalmaz bizonyos adatorgalmat. Nekem ikon 400 van, az 400 percet, 200 SMS-t es 2 GB adatforgalmat jelent, es 10 000 forintba kerul... viszont ha tullepem a 2 GB-t, vagy veletlenul kulfoldon aktivalnam a data roamingot es ott kezdenek el youtubeozni, akkor eleg komoly osszegeket kellene fizetnem...
2009. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Sony Ericsson W595:)
2009. dec. 26. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
és az ipodon hogy működik? ott se kártya, se szolgáltató
2009. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20:54 - iPod touchon van ilyen dolog, es az hallott mar WiFirol. Ahogy az iPhone is. Ha beulsz a mekibe es csatlakozol egy hotspothoz, akkor ott se szamolja be az adatforgalomba.


Az elozo iPhone-os kommentelo

2009. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!