Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha külföldön akarok beírni...

Ha külföldön akarok beírni valamit a Google, Youtube vagy más egyéb internetes oldal keresőjébe beírni, akkor kihozza nekem azt, amit magyarul beírtam?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát gondolom van a .hu-s és a .com-os cím, szóval talán asszerint ajánlja fel a keresési javaslatokat. Meg hát hogyha nem törlöd ki a keresési előzményeket, és ugyanarról a gépről használod. Vagy nemtom, lehet nem jól értem, ha nem jutsz semmire ezzel a válasszal, akkor kérlek, pontosítsd a kérdést, mert én ennyit tudtam.
2014. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát például vegyük azt, hogy külföldön vagyok és egy iskolában mutatom be hazánkat. Egy ottani gépen meg szeretném keresni mondjuk a gulyásleves receptjét, hogy megmutassam. Beírom a keresőbe: "magyar gulyas recept". Erre ki fog adni nekem magyar lapokat?
2014. máj. 6. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán
2014. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*mert pl neked is kidob, ha más nyelven keresel rá vmire:)
2014. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Jaj, várjál,előző kommentem h.lyeség, sztornó:D:D:D Szóval az a lényeg, h sztem kidobja, mert pl ha te is beírsz ide egy angol vagy bmien szöveget, lesz találat, pl rákeresel angol nyelven beírva vminek a receptjére, az olyan, mintha külföldön keresnél magyarra; mert onnan meg Mo a külföld, szóval dob ki rá elvileg, mert az a lényege:D:D:D Szóval akkor mégsem írtam h.lyeséget:D:D
2014. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andrej Bock válasza:

A válasz: IGEN és NEM.


IGEN: Ha a keresés magyar nyelvű, akkor magyar nyelvű találatokat fog kidobni.


NEM: Ha idegen szavakat tartalmaző keresést hajtasz végre. Pl. beírod, hogy 'london hotel' akkor elég valószínű, hogy angol, illetve az adott lokális nyelvű oldakon találod magad.


MEGOLDÁS: A google kereső jobb felső sarkában a fogaskerék ikonnál beállíthatod, hogy milyen nyelvű találati oldalakat szeretnél látni.

2014. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!