Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kerreg a laptopom?

Miért kerreg a laptopom?

Figyelt kérdés
Egyik nap filmet néztem, rá volt kötve a TV-re, mikor megnéztem a filmet felraktam az asztalra és elkezdett hangosan kerregni. Máskor is néztem már így filmet, nem hiszem, hogy ezért csinálja. Lehet, hogy megnyomtam egy kicsit? Még van rajta garancia. A laptop típusa Acer E1-571G.

2014. máj. 10. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd el vadul menteni mindent, lehet, hogy a vinyónak annyi.
2014. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Már ezt olvastam, de ha bekapcsolom nekem addig csinálja amíg ki nem kapcsolom.
2014. máj. 10. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azóta a gép berregõ hangot ad ki magából. Elõször azt hittem, hogy csak egyszeri hiba, beállt a rendszer, de még mindig ugyanaz a berregõ hang jön valószínûleg a tápból, vagy legalábbis hátulról. Megnéztem nem melegedett-e túl valami, de semmi extra nem volt. Van valakinek valami ötlete mi lehet a kiváltó ok?".

"Majd amikor "egyik pillanatról a másikra" leáll a tápventilátor, és/vagy az indiánok is jeleznek a gép belsejéből (értsd: füst is felszáll belőle), no akkor jön majd igazán a gond. Ha nincs pénzed normális tápra, legalább a morgó ventilátort cseréld ki".

2014. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!