Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Beats by Dr. Dre Studio...

Beats by Dr. Dre Studio fejhallgatóba hol van elem?

Figyelt kérdés

Üdv


Vettem egy Beats Studio fejhallgatót, elején leszögezném, hogy szerintem hamisítvány, viszont összehasonlítottam egy eredetivel és kb. ugyanolyan szépen szól, szinte semmi különbség nincs, viszont azt olvastam kell bele elem anélkül nem megy(jelenleg is működik), viszont sehol nem találom, hol van az elemtartó, illetve hol van/hova kell tenni az elemet. Valaki el tudná mondani?



2014. máj. 10. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
ha vezetékes akk szerintem nem kell bele elem. egyébként [link]
2014. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen kábeles, de tudtommal kell bele elem, próbáltam levenni a fedelét mint ahogy a videóban csinálták, de nem jó :/
2014. máj. 10. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha hamisítvány nem valószínű, hogy került bele aktív zajszűrő. Sőt biztos nem. Én a hang tesztet is megismételném, nehezen hiszem, hogy ugyanúgy szól.
2014. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elem csak az aktív zajszűrős fejhallgatókba kell, Studo pedig nem az (az eredeti, mármint nem úgy, hogy nem kínai, hanem az elsőnek megjelent Studio-kba volt csak aktív zajszűrés, már jó ideje nincs benne).
2014. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szépen szól nagyon, viszont az oldalán sincs olyan ledes gomb
2014. máj. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!