Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitalizáló táblát...

Milyen digitalizáló táblát ajánlanátok 100-120 ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy digitalizáló táblát, de mielőtt ezt megtenném, kíváncsi lennék rá, hogy ti mit ajánlotok. Fontos, hogy olyan gépet ajánljatok, ami nem haladja meg a 120-ezres árkategóriát, persze, ha 1-2 ezerrel fölé az még ok. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. máj. 12. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Wacom. Elég sok típus belefér ebbe az árkategóriába, válaszd ki az igényeidnek leginkább megfelelőt. Megbízható gyártó, gyakorlatilag mindennel kompatibilis és nem lehetetlen alkatrészeket, tartozékokat sem beszerezni hozzá.
2014. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindenképp Wacom gépet vennék, az nem is kérdés. Inkább típusokra lennék kíváncsi, hogy ti mit ajánlotok. Én pl. egy Wacom Intuos Pro Medium táblát néztem ki. Csak gondoltam előbb körbe kérdezek itt is, hátha ajánlotok mást.
2014. máj. 12. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!