Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Este 7 órakor a lakásom két...

Este 7 órakor a lakásom két különálló helyiségében a csillárok egyszerre bekapcsolódtak. A kapcsolókhoz senki sem nyúlt. Ketten is láttuk. Néhány pecig csodálkoztunk és a lámpákat leoltottuk. Valaki érti-e?

Figyelt kérdés
A lámpák hagyományos kapcsolókkal működnek, nem távirányítósak.
2009. dec. 29. 12:39
 1/9 anonim válasza:
O.O Szellemek?
2009. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a szomszéd azt mesélte, hogy mikor az édesanyja meghalt, a tv elkezdett össze-vissza kapcsolni, meg a lámpák is...
2009. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

paranormal activity. :D

én biztos összeszarnám magam, most láttam az egyik csatornán a tv-ben ilyen szellemes műsort, ami elvileg igaz történeteken alapszik.

2009. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 furcsa eset is volt. Az egyik alkalommal a TV kapcsolódott be. Már lefeküdtünk bnőmmel a távirányító pedig az asztalon volt, senki nem ért hozzá. Egy másik alkalommal pedig a lámpa kapcsolódott fel. Kicsit parás volt :) Amúgy ha vki elmesélte volna nem hittem volna el, de ezt ketten is láttuk és a saját bőrömön tapasztaltam.
2009. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tuti,h. szellemek...:-)
2009. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szar kábelezés + a kínai selejtek = paranormális tevékenység.
2009. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egy éjjel nem tudtam aludni,már rég volt,de egyszer csak leesett valami a sötétbe.Olyan hang volt mint amikor valaki a földre b*sz egy vázát.felkapcsoltam gyorsan a villanyt sehol semmi nem esett le.Furi volt.ha mesélik,énse hiszem el,de azon az éjjelen naon beparáztam.
2009. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

12:52


Vazze, ezt én akartam írni :)


Amúgy nálunk olyanok voltak, hogy (én mindig becsukom a szobaajtómat), reggel arra keltem, hogy nyitva volt az ajtóm, ami magától sosem nyitódik ki, és körbekérdeztem a szüleimet, stb. és senki sem járt bent.

Meg egyszer felkeltem, és nézek az ajtóm felé, olyan volt, mintha nyitódott volna ki, és egy fehér alak (szellem) kezdett volna felém sétálni, aztán bebújtam paplan alá 1 percig, aztán nem bírtam elaludni, és gyors odarohantam felkapcsolni a villanyt, ajtó csukva, sehol senki. Nem foglalkoztam vele, mert este fáradtan felkeltem, gondoltam képzelődtem.

Meg volt olyan, hogy tök fix-en ott volt a könyv az asztalon, mi bent tv-ztünk, és leesett.

Meg a tv magától kikapcsolt.


De egyikkel sem foglalkoztunk, mert mindig volt valami magyarázat.


De amire semmi magyarázat nem volt, hogy (2 emeletes lakásunk van) mindenki lent volt, egy szobába, és lépéseket hallottunk a fenti szobából, többször is.


De ha az elektromos cuccok kapcsolnak ki/be azzal sosem foglalkozom, annyit mondok magamba, hogy szemét gyártó nem tudja rendesen megcsinálni, de nem gondolkozok szellemes dolgokon.

2009. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen már velem is fordult elő,hogy a tv-t nagyban nézem este,és kikapcsolt magától..,pedig az irányitó az asztalon volt!Aztán pár hónap múlva bedöglött..,vehettünk újat:S
2009. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!