Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kínában a WLAN használatát...

Kínában a WLAN használatát miért tiltja a kormány?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék... jóköcsögök
2009. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amiért nálunk is egy csomó midnen tiltva van... meg amiért mondjuk amerikában tiltva van az erős titkosítás...
2009. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért tiltják mert sehol máshol nem fejlett annyira a technika mint náluk és így a Wlan nekik olyan mint egy újság amit te is megvehetsz tehát minden adatodat le tudják szivni
2009. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. biztos nem ezért :D megsúgom itt is le tudják szívni ha akarják :D
2009. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos hogy tiltott, inkább más szabványokon alapul. Ez az oka hogy több, a kínai piacra kerülő modellből kihagyják ezt a szolgáltatást. Egyébeként jártam ott, és nyilvános helyeken igyanolyan hotspot elérhetőségek vannak, akárcsak nálunk. Gondolom ha tilos lenne, akkor ezeket is tiltanák. A szállodában pl nagyon korrekt módon lehetett wifi kapcsolattal netezni, de máshol is a városban. Könyvtár, kultúrális központ, nagy áruházak, stb.

Csak nézd meg alul a hotel szolgáltatások listáját: [link]



.

2009. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!