Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen elektronikus eszközök...

Milyen elektronikus eszközök vannak, ami nem telefon, de lehet vele tartani a kapcsolatot? (2 személy között).

Figyelt kérdés
Például a "csipogó" vagy valami hasonló?Van egy idős ismerősöm, szomszéd lépcsőházban lakik, tehát nem túl messze.Neki szeretnék valamit adni, amivel jelezni tud, ha akar valamit.A telefon ehhez drága és egyéb okból is macerás lenne.Valami más megoldást tudtok esetleg?
2014. máj. 29. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez is jó!De hol lehet ilyet beszerezni milyen üzletben?És milyen távolságon belül használható ez kb?Nincsenek köztünk kilométerek.A néni ahogy mondtam, szomszéd lépcsőház lakásában lakik, 4. emeleten, ahogy én is.Sosem mozdul ki.Én eljárok a városba, olyankor gondolom nem tudna elérni vele, de ez még nem olyan nagy baj szerintem.
2014. máj. 29. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Hatotavolsag par szaz metertol par kilometerig, arak pedig 5000-tol felfele.

2014. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha közel van, és a falak sem árnyékolnak le, akkor egy vezeték nélküli csengő is megoldás lehet.


[link]


[link]

2014. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is w-t jutott eszembe. Viszont ha jól emlékszem, ha valaki rátéved a frekvenciátokra, akkor belehallgathat, sőt bele is tud beszélni. Erre oda kell figyelni.
2014. jún. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen, wt lenne talán legjobb.Igen, lehet, hogy bele hallgathatnak, de nem baj,semmi titkos nem hangzana el.
2014. jún. 5. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!