Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lány (én) hogy...

Egy 12 éves lány (én) hogy tudja megcsinálni a számitógépén hogy ne lehessen a ventillároránál levest sütni? XD

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 03:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elporosodott a hűtőrendszere. Ha nincs otthon porpisztoly, és azt szoktam csinálni: kikapcsolom, majd három-négyszer egy jókorát belefújok (teljesen közelről, szóval h a szádat rátapasztod) a ventilátorába. Ez 1-2 hónapra kitisztítja.
2009. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
nekem is van laptopom,enyém is tiszta forró,még a billentyűi is melegszenek ,ha pár óráig aktívan bevan kapcsolva a gép...
2010. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
hát nem tom, nekem volt rá példa hogy 3 napig ment egyfolytában, 12 óra aktív, 5 óra passzív, és így tovább. de akkor sem melegedett át...
2010. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ugy láccik Buzul a laptopunkXD
2010. jan. 1. 19:03
 15/19 anonim válasza:
100%
Az enyémnek is u.a. a baja.És bevittük és 1000ft-ért megcsináltál..vis kipucolták.De szerintem te ezt nem tudod megoldani.A laptopot nem lehet csk ugy szétkapni.
2010. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Szia nálunk is bemelegszik a laptop,mi is könyvet használunk alá..még. Létezik a laptopok alá tehető átlátszó ventillátoros "hűtő". vannak világítósak is és tök dizájnos az egész.Az folyamatosan hűti a gépet és nem is drága ezer-párszáz ft.
2010. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
Add el a laptopot és vegyél helyette Eee pc-t, az nem melegszik annyira.
2010. jan. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Na, ennyi "értelmes" választ rég olvastam!


Nem mindegy laptop, vagy pc, mert a gépet szét lehet szedni, és kitisztítani. A laptopot próbáld fújni, a ventillátornál, hogy a portól megszabadítsd! Vagy porszívózni!


De ha továbbra is forró, szervízbe kell vinni. A fiamé így melegedett túl, és nem is lehetett aztán már megjavítani!

2010. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
előzőnek <- Az Eee pc az egy kisebb méretű laptop
2010. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!