Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a vezeték...

Mi lehet a baj a vezeték nélküli egeremmel honapja vettem kb eddig minden jo volt. Mostanára néhan em érzékeli ha kattintok, és mozgatásnál is néha kihagy? Elem lenne lemerülve benne? Vag nem tudom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
(azt irtak meg mondtak h 1 évig birja nem 1 honapig)
2014. máj. 31. 22:57
 1/3 anonim válasza:
Elsonek elemcsere. Valoszinu hogy az elem nem jo bele.
2014. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém is elég érdekes tüneteket tud produkálni, amikor lemerül. Szóval próbáld ki új elemmel, ha úgy is csinálja, akkor más a baj. És elég hamar lemerülnek, főleg a hozzá adott, általában gagyi elemmel. Valami erősebbet próbálj, ne gagyit, esetleg célszerű venni tölthető elemet hozzá.
2014. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elvielg duracel lvan benne mengéztem....de majd meprobálom új elemmel mondjuk msot mintha nem lennének tünetei :D tegnaphoz képest :)
2014. jún. 1. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!