Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért van az, hogy akármit csinálok, a processzorom 100%-on pörög?

A problémával ma szembesültem, mikor ugyanis szeretett játékommal játszottam. Észrevettem, hogy elég csúnyán akad. Megnéztem a feladatkezelőt, ami szerint a processzor maximálison futott. Majd újraindítottam, csináltam egy víruskeresést, megnéztem, hogy a ventivel van-e baj, de semmi. Mind játék közbe, és mind simán, ha csak be van kapcsolva a gép, a processzor már 100%-on megy.

Keress kérdéseket hasonló témákban: processzor, pörgés, számítógép, elektronika, hiba, maximum

2014. jún. 4. 09:48  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolom, van egy rakás háttérben futó program. Próbáld ki egy lemezről futtatható operációs rendszerrel hogyan működik. Ha ott nem jelentkezik a probléma, akkor valamilyen nem felfedezett vírus játszik a gépeden.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2014. jún. 4. 09:55 Privát üzenet
Osynho nevű felhasználó válasza:

Milyen processzor? Milyen konfig?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2014. jún. 4. 10:12 Privát üzenet
Tengor nevű felhasználó válasza:

Milyen oprendszer? XP, aminek a frissítés kezelője bugos?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2014. jún. 4. 10:21 Privát üzenet
anitaanita nevű felhasználó válasza:

Valami szopatja a procidat. Talán a Flash Player. Csak tán nem egy fészbúk játékról van szó..?

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2014. jún. 4. 11:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Kiegészíteném a kérdést.

Win.7 64bites OP.rendszer

Processzor: Intel Core2 Duo (2x 2.80GHz)

Valamint, az Flashplayerrel kapcsolatban. Szintén, az Adobe forgalmazótól származó, Adobe Premier (Videó szerkesztő program) -t töltöttem le, és alkalmaztam először, tegnap. Bár akkor még nem volt probléma, ma már elég nagy bizonnyal. Ha törölném ezt, akkor megjavulna tőle a problémám?

# 5/6Időpont 2014. jún. 4. 12:45 Privát üzenet

Sejtettem hogy Intel... elvből nem veszek Intelt, de ízlések és fotonok.

Van hozzá egy szoftver, ami az úgynevezett "Turbo Boost" alkalmazását szabályozza. Ha bugos - márpedig általában az - akkor telepítsd újra azt a szoftvert. Hátha jó lesz.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2014. jún. 5. 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van a képernyő közepén a "this video was captured with action" felirat, amikor Action! Programmal videót csinálok?
Mit tehetnék? Bármit csinálok a gépemmel a játékokat feketén hozza be, a játék hangja az fut hiába frissítetek nem tudom mit tehetnék.
Amit inkongnitoba csinalok a gepemmel, marmint olyan oldalon, azt vissza lehet nezni?
Ha mcp34063 ic-nél ha szakadást vagy rövid zárat csinálok a 3-as lábon lévő kondi helyett akkor mi lesz?
Az lenne a problémám hogy nagyon melegszik a processzorom. Egy AMD buldozer fx6100 x6-ról lenne szó. Amikor renderelek fájlt és csinálok mellette valamit ilyen 61-62 fokos....
Van nekem egy BP50 basszusgitár processzorom, s mi az a "Cabinet modeling" funkció vagy opció?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!