Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik tablet felelne meg jobban?

Melyik tablet felelne meg jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék venni egy olyan készüléket, ami hordozható, nagyobb mint a telefon (azt hiszem ez a tablet). Rajzolni szeretnék rajta, de ha már veszek, akkor olyat amin wifizhetek, illetve videót nézhetek stb..


Tulajdonképpen kinéztem már magamnak az IPad Air-t, de nem tudom alkalmas-e rajzolásra (képregényt szeretnék rajzolni), és az ára sem a legmegfelelőbb a pénztárcámnak...


Ezért, ha vki tudna nekem mondani a célomnak megfelelő 100k alatt lévőt, azt nagyon megköszönném! (az értelmesekért természetesen megy a zöld)



2014. jún. 4. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akár az első generációs iPAD mini is elég lehet, ha nem fér bele a kettes.
2014. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, megy a zöld


Az elsőnek: én inkább wacomot használnék

2014. jún. 27. 15:26
 4/4 anonim válasza:

Az ipad retina is kiválló nem kell az új airt venned.

De Magyarországon érdemesebb (szerintem) samsungot venned az Android miatt. Mert az iOS itthon nagyrészt fizetős appokkal van teletömve,arról nem is beszélve hogy nagyon kevés a magyar nyelvű app. És akkor még sorolhatnám ,hogy androidon fél másodperc letölteni egy zenét csak annyit kell be írnod ,hogy music dowloader...stb

Szóval gondold meg.

2014. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!