Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Colorovo CityTab 7 Lite...

Colorovo CityTab 7 Lite vélemények (FONTOS) (böv. Lnt. )?

Figyelt kérdés
Bluetooth?? Wifi jól működik? Előlapi/hátlapi cam van? Meddig bírja az aksija? Milyen SD kártyával bővíthető? Csatlakoztatható hozzá USB/Billentyűzet/Egér stb???

#tablet #colovoro
2014. jún. 8. 11:22
 1/1 anonim válasza:
Szia. Nekem 10" van, de gondolom csak a mérete a különbség úgyhogy leírom a tapasztalataimat. :) Bluetooth és a wifi nekem tökéletesen működik. Az enyémen van előlapi és hátlapi is viszonylag jó képet csinál de azért ne gondold hogy HD minőségűt. :) Nekem bírja úgy hogy közbe wifi be van kapcsolva neten zenét hallgatok stb. olyan 3-4 jobb esetbe 5 óráig is. Jó tanács: ha nem használod akkor a wifit kapcsold ki és a fényerőt is csökkentsd le. Nekem csatlakoztatható hozzá USB is Billentyűzet is és egér is csak nem egyszerre.:) SD kártya nekem olyan kell bele mint egy telefonba és az enyémbe 2 simkártya is rakható. :)Én csak ajánlani tudom.:) Ha van még kérdésed írd meg privátba. :)
2015. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!