Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A laptop ugyan olyan képessége...

A laptop ugyan olyan képességekkel rendelkezik mint a számítógép?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert videó-kártyát szeretnék cserélni a laptopomban és nem tudom, hogy abba lehet-e cserélni.

Gépem:

proci:Intel(R) Core(TM)2Duo CPU T7250 @2.00GHz 2.00GHz

Rendszer típúsa:32bites operációs rendszer (amugy a gépem wondows 7 ultimate)

Szerintem ennyi adat elég lesz.Tudtok segíteni?



2014. jún. 9. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Laptopba ne nyúlj bele, mert minden a billentyűzet alatt van, teljesen szét kell szedni. Jobb, ha ezt egy gyakorlott szerelő teszi.
2014. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Oneness válasza:
A laptopok belseje nem vagy csak nagyon korlátozott mértékben bővíthető. A grafikus vezérlő (amit te video kártyának hívsz) nem cserélhető mert vagy a processzorba integrált vagy a notebook alaplapjára gyárilag rögzített.
2014. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2 válaszolónak ezt mondom:az lehet hogy a videókártya a processzorhoz vagy valamihez rögzítve van, de ahogy az első válaszoló mondta ha veszek egy jó videókártyát (grafikus vezérlőt vagy mit) és egy szakember azt ki tudja cserélni. De értem amit mondasz. Köszönöm nektek :D

2014. jún. 9. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
szakember se tudja kicserélni. valószínűleg bele se férne egy jobb. új laptop, vagy nézz utána az EGPU és az ECPU nak. lehet megoldaná a problémádat.
2014. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!