Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Min múlik, hogy egy lézervágot...

Min múlik, hogy egy lézervágott rétegelt falemez éle füstös lesz, vagy sem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Van egy cég, ahol vágattam lézerrel rétegelt lemezt, megbarnult az éle, de nem lett füstös, nem koszol.

Találtam egy másik céget, akik olcsóbban dolgoznak, viszont füstösek lettek a kivágott elemek. Ez sok pluszmunkát jelent nekem, el szeretném kerülni.

Lehetséges, hogy az egyik lézervágó alkalmasabb rétegelt lemez vágására, mint a másik, vagy ez beállítás kérdése, vagy a faanyagtól is függ? (Az első cég nyírfát vágott, a második bükköt, meg merantit) Előre is kösz!



2014. jún. 11. 13:29
 1/1 anonim válasza:
Maszkolni kell, azaz valami öntapadós papírt ráragasztani és akkor nem lesz füstös, kormos a vágás mellett a felület, mert az öntapadós papírral együtt lejön a korom is.
2022. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!