Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom áttenni a...

Miért nem tudom áttenni a képeket asztali számítógépre?

Figyelt kérdés

Vettem karácsonyra családomnak egy Fuji A180-as fényképezőt. A laptopom simán felismerte az adatkábelét és varázslóval minden probléma nélkül át tudtam tenni a képeket. Igenám, de az otthoni asztali gép nem ismerte fel a kábelt. Ugye erre való a telepítő cd, FinePixViewer program van rajta. Amikor feltelepítem "a telepítés során probléma lépett fel, az eszköz nem működik megfelelően " (vagy vmi ilyesmit) ír ki. Leszedtem újraraktam már néhányszor, de akkor sem történt változás.

Mi lehet a gond????

Valaki segítsen!!!


(Jah igen, és XP van a gépen)


2010. jan. 2. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

attól mert kiírja, hogy a telepítés során probléma lépett fel, az eszköz nem működik megfelelően attól az még tökéletesen működik...az xp minden sz@art kiír nem kell foglalkozni vele..

csatlakoztatod a fényképezőt a géphez, és vársz egy picit utána belépsz a sajátgépbe és klikk a fényképezőre és ott megkeresed a mappát ahol a képek vannak és egyszerűen átmásolod a gépedre...

a program azért kell hozzá mert videót nem tudsz a nélkül rátenni a gépre, de képeket program nélkül is lehet...

2010. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Aha, hát próbáltam úgy is.

De lehet megvan a bibi: csak szervízcsomag 2 volt rajta. Most szedem a 3-ast, hátha így jó lesz.

2010. jan. 2. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

első vagyok...tök mind1 neki hogy sp2 vagy sp3...

de ha nem megy akkor, valószínű hogy a xp-d gabalyodott össze...újra kéne rakni

2010. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!