Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Garrett ACE 250 fémkereső...

Garrett ACE 250 fémkereső vízálló tulajdonságát hogy értelmezik?

Figyelt kérdés
Csak vizes fűben lehet használni a detektort, vagy a víz alatt is lehet egészen nyugodtan keresgélni vele? És ha lehet a víz alatt keresni vele, akkor meddig lehet a vízbe mártani a készüléket?
2014. jún. 19. 23:07
 1/3 Lipton. válasza:
A kereső fej vízálló, vagyis a fejet márthatod be a vízbe addig amíg a csatlakozóhoz nem ér a víz.
2014. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van rajta kettő csatlakozó...

A fejen van egy közvetlenül, ami gyárilag van csatlakoztatva hozzá, viszont a másik ami a markolatnál van azt én csatlakoztatom. Akkor a markolatnál lévő csatlakozóig lehet belemártani a vízbe a keresőt?

Fontos lenne a pontos információ, mert nem olcsók ezek a gépek, nem szeretném tönkretenni.

Nagyon köszönöm.

2014. júl. 9. 19:44
 3/3 Lipton. válasza:

Na figyelj, nekem Ace 150-es van, lényegében ugyan az mint a 250-es, mármint a fej tök ugyan az, szval a fejet akár tóba is belerakhatod rendesen, akár egy méteres vízbe is, csak arra figyelj hogy a kijelzőt, vagyis a hangszóróig ne menjen víz , a kábel és a fej teljesen vízálló, én is használom vízben és semmi baja, mivel gyárilag vízálló.

Nap végén vödörbe lógatom, és így mosom le. :)

2014. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!