Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti vennétek ipadet az Auchanba...

Ti vennétek ipadet az Auchanban? Ugyan az mint egy média marktban nem?

Figyelt kérdés

Ugyan úgy az Apple gyártja, bontatlan stb. Csak olcsóbb kicsit.

De mondták, hogy ők nem vennének de Tescóban, se Auchanban ilyen dolgot... De ugyan az a termék nem?



2014. jún. 20. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ugyanaz. Ahol olcsóbb ott venném.
2014. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan az, de nem ugyan úgy vigyáznak rá a boltban. Ismerősöm eléggé ráfázott, és onnan tudom. Ha megmondanád, hogy mennyit szánnál rá, és, hogy melyik iPad, hány Gb-os, WiFi-s, vagy WiFi+Cellular-os. Ha ezeket elmondanád, akkor éehet, hogy tudnék neked találni ugyan olyan árban egy megbízható helyről.
2014. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert mitől lenne más?? Szerinted az auchan a kis kínaiakkal zuggyártásba kezdett és iPadet hamisíttat??? :D :D

Naná, hogy ott venném ahol olcsóbb. Úgyis az apple adja a garanciát.

2014. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éppen ezért mondtam azt, hogy igen, ugyan az, de nem ugyan úgy vigyáznak rá, főleg a kiállított darabra. De ha a kiállított darabot viszed el, akkor persze kapsz kedvezményt, de aztán lehet, hogy olyan belső sérülése van amit utána ha visszaviszel nem cserélik ki, mert azt mondják, hogy te ejtetted le. Amúgy meg dolgozott már ismerősöm az Auchanba, és ő is mondta, hogy még bent a raktárban szinte dobálják, van amikor leejtik. Nekem mindegy, hogy hol veszi meg a kérdező, de én inkább egy megbízhatóbb helyen venném meg, főleg ha ugyan annyiba kerűl. Én azért akarok neki ajánlani egy boltot.
2014. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!