Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sipol a képernyőm és nem ad...

Sipol a képernyőm és nem ad ki képet, de a led világit!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tegnap a képernyőm nehezen indult be!Probáltam hogy vajon a videokártyával van a baj ? de nem... mert betettem a régi képernyőm és azzal müködött!

A képernyő sipol,.. és szét szereltem ,s nem találtam benne semmi meghibásodott vagy hogy nem érintkezik jól valami kábel...

Egy dolog volt ami kicsit gyanus volt,2db kondenzátor meg van kicsi pupposodva...


Samsung syncmaster 931bw-ről van szó,és arra is kiváncsi vagyok hogy,szerintetek mennyibe kerül a szervizelés ha a kondenzátor ment meg,s mennyi lehet ha valami másra jöttetek rá ez alapján? Köszönöm előre a válaszokat!



2014. jún. 21. 15:12
 1/2 anonim válasza:
szerintem megölted a kondenzátort túlterhelés miatt mert nem kapott elég levegőt de a javítás az szervizelőtől függ
2014. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen! Ez történt, kicseréltem rajta a meghibásodott kondenzátorokat és most müködik! Köszi a választ!
2014. júl. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!