Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nézi valaki a gonosz alarcat?...

Nézi valaki a gonosz alarcat? Ha igen akor mondatok el hogy miröl szol!!

Figyelt kérdés

2014. jún. 30. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen én nézem. Már alig várom, hogy elkezdődjön.

Még egyetlen részt se láttál még? Mert ha nem a tv2 oldalán visszalehet még nézni.

Végülis arról szól a történet, hogy Amanda beházasodott egy családba, azért, hogy bosszút álljon a férje gyilkosán. A bosszúban segít neki az anyja, sogórnője meg Santiagó is aki egyébként a Cano család tagja ettől függetlenül Amanda beleszeretett...

A bibi az, hogy Amanda nem tudja, hogy a mostani férje akin bosszút akar állni mindent tud róla, tisztában van vele, hogy kit vett el. Érdekes lesz az biztos. Szerintem nézd mert nagyon jó lesz!

Viszont ezt a késői kezdést abszolút nem értem, tehették volna korábbra is de még jó, hogy vissza lehet nézni.

2014. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!