Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen antivírust ajánlanátok?

Maffiafia kérdése:

Milyen antivírust ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Régebben Avastot használtam, viszont sajnos nem vált be, mivel át engeded, illetve nem talált meg pár vírust . Sajnos szerviz lett a vége. Azóta Avirát használok. Sajnos nagyon úgy látszik, megint van egy vírus, és hiába futtatok teljes ellenőrzést semmit nem talál. Egy-kettő vírusirtót is kipróbáltam de szintén semmi. Ha esetleg tudnátok egy tényleg megbízható, és szinte 100%-os vírusirtót anélkül hogy havonta 10 ezret kellene fizetni, akkor kérlek írjátok le nekem.

2014. júl. 5. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ingyenesek közül pedig egyértelműen az avast vagy az avg a legjobb. Egyébként, ha mindenképp ragaszkodsz vírusírtóhoz és nem akarsz fizetni, torrentről tölts le. Személy szerint sosem használtam vírusírtót és sosem volt belőle problémám, pedig programozóként dolgozom. Egyszerűen csak oda kell figyelni, hogy milyen oldalakról töltesz le tartalmakat és nem szabad felelőtlenül kattintgatni mindenfelé.
2014. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az egész víruskergetős rémálmot a legkönnyebben úgy kerülheted el ha osx-et raksz a gépedre (ha alkalmas rá a hardver) vagy veszel egy mac-et


osx-re nincs virus

2014. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SP4C3 válasza:

Avast!

Csak akkor enged be vírust, ha hülye a felhasználó:

Például, ha kikapcsolod az avastot mert nem engedi hogy feltelepíts valamilyen vírusos szarságot mert idióta vagy a gépekhez. Egyébként meg tudni is kell beállítani.


"Sziasztok. Régebben Avastot használtam, viszont sajnos nem vált be, mivel át engeded, illetve nem talált meg pár

vírust ." - elárulnád miről beszélsz? Meséld már el, hogy mit nem talált meg? Honna a fenéből szeded, hogy van vírusod? Ránézésre meg tudod mondani mi? Task manager-t megnyitod és ott látod, hogy mik futnak. Ha meg ehhez is kevés a tudományod, akkor meg dobd ki a gépedet.

2015. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!