Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gta5 pc előrendelés megéri?

Gta5 pc előrendelés megéri?

Figyelt kérdés

Megéri a játék az árát? Nem szúrják el úgy mint a 4-et? Multi része szerintetek jó lesz?

Szeretném előrendelni, csak a véleményetekre vagyok kíváncsi, nem e pénzkidobás(nem áll módomban 12-13 ezer forinton kidobni havi szinten.

Esetleg ha tudtok érvelni mellette vagy éppen ellene azt megköszönném(pro/konta)!



2014. júl. 5. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne rendeld elő,minek ? Megvárod míg kijön,kipróbálják mások,utána olvasol fórumba, hogy milyen ,ha jó és nem rossz az optimizálás akkor megveszed,ennyi. :)
2014. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,csak a véleményekre lennék kíváncsi! ;)
2014. júl. 5. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amint lehet letöltöm, és ha élvezhetően fut a gépen, akkor megveszem. Ez általában a legtöbb játéknál így csinálom. Két óránál többet nem játszok a warez verziókkal, ha tetszik, akkor megveszem, ha meg nem, akkor minek játsszam? :)
2014. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem. Előrendelve mindig drágább mint mikor kijön és boltba veszed meg! Megéri várni,légy türelemmel!
2014. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Watch_Dogs óta megfogadtam, hogy akkor először rendeltem elő játékot, de soha többet. Fölösleges, megvárod mit írnak a többiek, aztán ha jó megveszed, ha nem, akkor nem. Vagy legjobb, ha letöltöd kipróbálni aztán ha tetszik megveszed.


Egyébként szerintem jól lesz optimalizálva, a GTA IV sok mindenkiben nyomot hagyott, de pl. azt már elfelejtették, hogy a Max Payne 3 nagyon jó lett PC-n.

2014. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!