Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Asus vagy Dell? Melyik jobb?

Kispisti :)) kérdése:

Asus vagy Dell? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Laptopot szeretnék vásárolni. Két laptopot néztem ki egy asus-t és egy dell-t, de nem tudom eldönteni, melyik érné meg joban, mivel tapasztalatom nincs a laptopok terén.

Az egyik az Asus 15.6 Gamer 3 év garanciával, Intel Pentium Dual Core2117U 3600Mhz(1.8Ghzx2), 4Gb DDR3, HDD 500Gb, Nvidia Geforce GT710M 1Gb stb.

A másik: Dell i5 ez 2 év garanciával, IntelCore i5-520M, 4Gb DDR3, 500Gb Sata, Intel GMA 4500MHD és 14.1 inch (35.8 cm)

Előre is köszönöm a segítséged! :)



2014. júl. 7. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
-mindegyik Kínai,
2014. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kérdés mire használnád pontosan. A Dellnek ezesetben jobb a processzora, az Asusnak viszont a videókártyája.

Meg nekem Dellem van, és (tudom ez elég ritka és sokan dícsérik) egyik szervízből viszem a másikba.

2014. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem asus-om is van, meg dellem is.

Az asus-nak a véza gyenge.

A házból ki se vittem, irodai gépként funkcionált, és eltört!!! A zsanér alatti rész elrepedt, majd egy lehajtásnál ki is tört.

Szerviz nem csinálta meg, pedig garanciás volt.

Ezután vettem dellt. Fém házas. A webkamerám alapból rossz volt, jelentettem, másnap jött a szerviz házhoz, javította, azóta jó.

Most a HDD- kezd benne hülyéskedni. Ejti a fejet.

Jövőhéten hívom a szervizt, hogy cseréljék kifele.



Szóval dellből is ki lehet fogni a hibás darabokat, de azt legalább szervizelik, belátható időn belül, ha már meg a baj.

Az asusban akkor akkorát csalódtam, hogy nagyot...


Egyébként megy a gép, 5 éves, semmi más baja.

2014. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira szerintem egyik sem erne meg. A Dellben meg az elso generacios i szeria kicsit mar regi(mondjuk ettol foggetlenul meg eleg jo proci) es nagyon gyenge video, az Asusban nagyon gyenge proci es eleg gyenge video.
2014. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább játszani akarok vele. De azért lehessen is hordozni, mert az is szükség. De azt is nézem, hogy az asusnak 3 év garanciája van míg a dellnek csak 2!
2014. júl. 7. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:

"3 év garanciája van míg a dellnek csak 2"


Ez egy ilyen mende-monda.


[link]


[link]


Nézd csak meg a jötállásukat!

2015. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!