Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magam törölni a...

Hogyan tudom magam törölni a nosalty.hu weboldalról?

Figyelt kérdés
regisztráltam, de egyfolytában jönnek az e-mailek és ez nagyon idegesítő, törölni szerrtném magam.

2014. júl. 7. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
AZ emailokat tudod törölni, ha kapsz egyet, olvasd el, valahol alul van egy olyan, hogy hírlevél törlése.
2014. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de én ki is akarom magam törölni az oldalról.
2014. júl. 7. 16:01
 3/3 belapus ***** válasza:

"4.1.2 A Hírlevél szolgáltatást igénybe vevő felhasználó a Hírlevélre történő feliratkozással előzetes, önkéntes és kifejezett hozzájárulását adja, ahhoz, hogy az általa a regisztráció során megadott e-mail elérhetőségére a Szolgáltató a szolgáltatásaira vonatkozó tájékoztatást tartalmazó hírlevél kerüljön megküldésre, továbbá hogy Szolgáltató a regisztráció során megadott e-mail címét a Hírlevél szolgáltatásnyújtása céljából kezelje. A Hírlevél szolgáltatás igénybevételét, így a tájékoztató küldemények küldésére vonatkozó és felhasználó személyes adatainak ezen célból történő kezeléséhez történő hozzájárulását felhasználó bármikor ”leiratkozás útján” jogosult visszavonni."

"6.3 A nosalty.hu csak olyan személyes adatokat rögzít, melyeket a felhasználó önkéntesen ad meg a regisztrációkor, illetőleg a Szolgáltató által nyújtott egyéb szolgáltatások igénybevételekor. Személyes adatait kizárólag a szolgáltatás nyújtásával kapcsolatos célokra használjuk fel, azt harmadik személyek felé – a jogszabályban meghatározott eseteken és a Felhasználó erre vonatkozó kifejezett és önkéntes hozzájárulásában foglaltakon túl – nem továbbítjuk. Kizárólag olyan személyes adatokat rögzítünk, amely a szolgáltatás nyújtásához elengedhetetlen, a szolgáltatás nyújtásával kapcsolatos cél elérésére alkalmas és azt csak a cél megvalósulásához szükséges mértékben és ideig kezeljük. Az adatkezelés során biztosítjuk az adatok pontosságát, teljességét és naprakészségét, valamint azt, hogy a felhasználókat csak az adatkezelés céljához szükséges ideig lehessen azonosítani. Ha bármelyik felhasználónk kéri, hogy személyes adatait töröljük ki saját rendszerünkből (természetesen bizonyos esetben vállalva azt, hogy attól fogva nem, vagy nem teljes módon tudja igénybe venni a szolgáltatást), ezt haladéktalanul teljesítjük. Kérjük, hogy ezt az igényét vagy a személyes adatok kezelésével kapcsolatos bármely kérdését, megjegyzését e-mailen jelezze nekünk az info@nosalty.hu címre."

2014. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!