Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elinditani...

Miért nem tudom elinditani azokat a programokat amihez ahng kell?

Figyelt kérdés

Valószínűleg kitöröltek a gépemen egy olyan programot ami a hangot biztosította. Youtube-ot se tudom megnyitni és semmi ehhez hasonló programot.

Valaki segítseeen! Mi törlödött le? Mit csináljak, hogy jó legyen?


2014. júl. 8. 22:05
 1/1 anonim válasza:
Először is kell az alaplapod neve. PL: Ha asrock alaplapod van akkor felmész az asrock.com-ra és ott megadod az alaplapod nevét és ki fogja dobni a hozzá tartozó drivereket ott egyszerűen letöltöd a hang kártyát és feltelepíted. ha ez nem sikerül, és van biztonsági mentés a gépeden akkor csinálj vissza állítást. Ha viszont nincs akkor újra telepítés.. más most nem jut eszembe. Remélem tudtam valamit segíteni.
2014. júl. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!