Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 8-am van, és eltűntek...

VrsPeti kérdése:

Windows 8-am van, és eltűntek az alap zárolási kijelző képek. Hogyan tudom visszahozni őket?

Figyelt kérdés
Most nem rég lett feltelepítve win8-al a gépem.Gyönyörű szép zárolási kijelző képek voltak rajta. Volt egy, ami nagyon tetszett, és azt beállítottam magamnak. És egyszer a gépemen lévő fényképek közül véletlen beállítottam egy képet zárolási kijelzőre, és ezt vissza akartam állítani a Beállítások menüpontban, csak ezután az a nagyon szép alap zárolási kijelző képnek az a kép vette át a helyét, amelyiket véletlen állítottam be. Hogyan tudom az eredeti zároási kijelző képet visszahozni? A szitkozódó válaszadók kerüljenek. köszönöm!

#zárolásikijelző
2014. júl. 9. 15:43
 1/1 anonim válasza:
c:\Windows\Web\Screen\
2014. okt. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!